Камін просто і із смаком


Печі і каміни - Камін просто і із смаком

Покладайтеся на власні інстинкти, вибираючи стиль і оформлення для вашої домівки. Оточите його квітами і тканинами, які вам більше всього подобаються. Прикрасьте предметами, які вас заспокоюють, або просто дуже дорогі вам.
І тоді у вас з’явитися справжній куточок для душі.

Камін в стилі кращих традицій Старого Світла.
Якщо пам’ятаєте, то Старим Світлом найчастіше називали Європу до відкриття Америки. У будинках того часу повноправно панували громіздкі кам’яні вогнища, що збирали вечорами навколо себе всю численну сім’ю. Перевірені часом на міцність, старосвітські каміни не втратили своєї актуальності і декілька століть опісля.
Не дивлячись на свого важкоатлета, він органічно впишеться в інтер’єр кімнати, необтяженої дрібницями. Камін в старовинному стилі, виконаний з каменя або мармуру, відмінно поєднуватиметься з дерев′яним, або зробленим під дерево підлоговим покриттям і стінами, прикрашеними непомітним декоративним ліпленням.

Романтичний стиль.


Камін просто і із смаком →

Posted under Печі і каміни від on Wednesday 16 April 2008 at 09:15

Вогонь підкорення стихії

Печі і каміни - Вогонь підкорення стихії

Правда, ціна такого задоволення буде нестандартною, але хіба можна оцінити мрію в грошовому еквіваленті! Якщо є бажання, можна знайти і можливість. Тому відкинемо всі забобони і помріємо.

Отже, уявіть собі: Ви зважилися обзавестися домашнім (квартирним) каміном. Що пропонують сьогодні магазини? В більшості випадків - імітацію вогнища з штучним вогнем. Пояснюють нам це тим, що для монтажу натурального джерела вогню необхідна спеціальна система вентиляції з правильною тягою, численні дозволи і узгодження зі всілякими органами.
І по незнанню своєму, або по небажанню - умовчують продавці про те, що ось вже декілька років існують і широко використовуються технології, засновані на біоетанолі. Ну, що є етанол, думаю, пояснювати не потрібно, а його біобрат - це клон, отриманий з натуральної рослинної сировини.
Для виготовлення біоетанолу придатні багато культур, необхідна якість - високий вміст крохмалю або цукру. Лідерами в його виробництві сьогодні є США і Бразилія.

Але …

Вогонь підкорення стихії →

Posted under Печі і каміни від on Tuesday 15 April 2008 at 09:15

Електрокаміни їх види

Печі і каміни - Електрокаміни їх види

На відміну від тих же дров′яних камінів, де для оформлення використовується тільки натуральний камінь, в оформленні електрокамінів допускається застосування і дерева і штучних матеріалів.
У електрокамінах обігрів легко контрольований, і саме це дозволяє використовувати такі матеріали.

Так само ще один плюс електрокаміна - ефект вогнища, що горить, при вимкненому обігріві. До того ж, використовуючи електрокамін для обігріву, можна регулювати температуру, причому в деяких моделях дистанційно, лежачи на дивані.

Виходячи з фінансових можливостей, можна вибрати як камін з декоративним обрамленням, так і без нього, так званий компактний електрокамін, що вдає із себе, грубо кажучи, обігрівач, декорований під невелику піч.

Спробую розповісти про ті варіанти, які доступні для вибору:

Компактні електрокаміни . Це варіант без декоративного обрамлення, як такого, це дозволяє заощадити не меншого 200 доларів на вартості. …

Електрокаміни їх види →

Posted under Печі і каміни від on Monday 14 April 2008 at 09:15

Привіт камін Що нового

Печі і каміни - Привіт камін Що нового

Серед нових винаходів в області печей і камінів відзначу також біокаміни - бездимна скляна конструкція, що дозволяє не забруднювати навколишнє середовище і власні стелі в будинку димом, попелом і запахом, крім того, такі каміни легко встановлюються в будь-якому приміщенні, прикрашаючи його інтер’єр, оскільки для їх використання не потрібний димар.
Ще однією особливістю біокамінів є те, що полум’я достатнє холодне: тобто можна піднести руку і не обпектися. Крім того, сам корпус фактично не нагрівається, забезпечуючи безпечну експлуатацію.

Новинкою цього року стала також колекція електрокамінів з Китаю.
Основною їх особливістю є візуально-звукові ефекти по запатентованій раніше невідомої технології - вони створюють ефект повної присутності на природі біля лісового багаття, а нова технологія «живого вогню» створює настільки реалістичне зображення, що викликає здивування і захоплення навіть самих ярих буркотунів і скептиків.Привіт камін Що нового →

Posted under Печі і каміни від on Sunday 13 April 2008 at 09:15